Jak dołączyć do Klubu Przedsiębiorczych Mam?

Dołączenie do Klubu Przedsiębiorczych Mam jest zawsze bezpłatne. Działamy w ramach organizacji pozarządowej (projekt realizuje Fundacja Rodzic w mieście). Nie działamy dla zysku, a dla idei i misji. Chcemy, aby każda kobieta miała możliwość realizowania swoich pasji i marzeń zawodowych jednocześnie będąc zaangażowana mamą.

Spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam
Foto: Julity Korczyńska Fotografia

Jak możesz dołączyć do Klubu Przedsiębiorczych Mam i stać się częścią naszej społeczności? Masz kilka możliwości:

Przyjdź na spotkanie Klubu w Twoim mieście. Tak po prostu. Sprawdź, gdzie odbywają się spotkania, zapisz się i przyjdź. Pamiętaj – nasze spotkania są zawsze bezpłatna!

Słuchaj naszych rozmów live na Facebooku Klubu Przedsiębiorczych Mam KPM Przy kawie. Live’y organizowane są zwykle w pierwszą środę miesiąca o godzinie 11:00. 

Zostań prelegentką na spotkaniach Klubu – zarówno stacjonarnych, jak i online. Masz do opowiedzenia ciekawą historię związaną z prowadzeniem firmy? Chcesz się podzielić swoją wiedzą?

Zostań liderką Klubu Przedsiębiorczych Mam i stwórz Klub w swoim mieście. To dla Ciebie ogromna szansa na rozwój, zdobycie nowych kompetencji oraz dołączenie do ogólnopolskiej grupy liderek! 

Zostań Mamowspieraczką i dołącz do grona kobiet, które wspierają rozwój innych kobiet. Pamiętasz, jak ważne jest wsparcie na początku biznesowej drogi? Daj je innym mamom!

Korzystaj z FaniMani i wspieraj nas nie wydając ani złotówki! Jak to działa? Robisz zakupy w jednym z ponad 1700 sklepów online, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz.