Zespół Klubu Przedsiębiorczych Mam tworzą… przedsiębiorcze mamy. Wiemy z własnego doświadczenia, czym jest łączenie opieki nad dziećmi z prowadzeniem własnego biznesu. Dlatego tak dobrze rozumiemy sytuację innych kobiet. Wiemy, jak ważne jest wzajemne wsparcie. Dlatego budujemy społeczność, jaką jest Klub Przedsiębiorczych Mam.

Karolina Bury

Karolina Bury

Wiceprezeska Fundacji Rodzic w mieście
Odpowiada za działania komunikacji zewnętrznej. Z wykształcenia socjolożka, ma kilkunastoletnie doświadczenie marketingowe. Ekspertka z zakresu work&family balance. Współorganizowała 3 ogólnopolskie konferencje dedykowane przedsiębiorczym mamom oraz debatę ekspercką na temat dyrektywy unijnej work-life balance. Uczestniczy w inicjatywach społecznych działających na rzecz zmniejszania barier zatrudniania rodziców oraz wyrównywania szans matek na rynku pracy.
Dorota Belina

Dorota Belina

Koordynatorka projektu Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce
Przede wszystkim jestem mamą 7-letniego Jasia, którego narodziny zmotywowały mnie do zmiany mojej drogi zawodowej oraz 1,5 rocznegoStasia. Z pracy w branżach ściśle technicznych trafiłam do Fundacji Rodzic w Mieście, w której realizowałam się przy projektach działu kultura. Później zostałam koordynatorką projektu Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce, wspierając ideę przedsiębiorczości wśród mam. Relaksuję się, czytając książki i uprawiając jogę. Jednak najbardziej odprężają mnie podróże małe i duże z synkami i mężem:)
Agnieszka Krzyżak-Pitura

Agnieszka Krzyżak-Pitura

prezeska Fundacji Rodzic w mieście
Z wykształcenia politolożka, absolwentka podyplomowych studiów PR i London School od Public Relations. Z zamiłowania socjolożka. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe z zakresu komunikacji społecznej i projektów CSR. Pracowała w organizacjach pozarządowych i instytucjach państwowych. Przedstawicielka Fundacji w Radzie Warszawskiego Transportu Publicznego oraz Komisji Dialogu Społecznego ds. Transportu m.st. Warszawy, ekspertka Placemaking Kids Europe. Mama 3.