Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce - mapa

Białystok

Anna Sawoń

Nazywam się Ania Sawoń.  Jestem doulą certyfikowaną, edukatorką porodową i olejkową, instruktorką masażu dziecięcego i doradczynią noszenia dzieci. Zawsze pracowałam dla siebie, u siebie i w zgodzie ze sobą.  Od siedmiu lat wspieram kobiety i rodziny w okresie okołoporodowym. Moją misją jest zapewnienie im takiego wsparcia, aby czerpały radość i satysfakcję z rodzicielstwa już od jego pierwszych chwil. Prywatnie jestem żoną wspaniałego męża i mamą cudownej trójki.

Skontaktuj się z Anną

Białystok

Agata Danieluk

Jestem właścicielką Klubu Juniora- Centrum Wsparcia Rozwoju Dzieci i Rodziców. Miejsce to narodziło się z potrzeb mojego macierzyńskiego serca oraz chęci kontynuowania pracy z dziećmi, czym zajmowałam się jeszcze zanim zostałam mamą. Jestem autorką zajęć dla najmłodszych dzieci oraz programu Po Pierwsze Bezpieczni. W moich skromnych progach odbywają się spotkania KPM w Białymstoku.

Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym przykładam dużą uwagę do rozwoju emocjonalnego dzieci, a także zdrowego odżywiania. 

Moje rodzone oraz klubowe dzieci stale inspirują mnie do nowych działań, dlatego posiadam potężną motywację, by wciąż się rozwijać. 

Skontaktuj się z Agatą

Gdańsk

Paulina Wronecka

Właścicielka Pracownia Marzeń by Paulina Wronecka kompleksowa organizacja eventów i Zakręcona Cafe. Jak o niej mówią, to kobieta rakieta, bo jest bardzo energiczna i uparcie dąży do celu spełniając swoje marzenia. Marketingowiec z 12 letnim doświadczeniem. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki dzieci, otaczającą się cudownymi ludźmi. "Jestem energiczną kobietą, mamą 8-latka i żoną, z głową pełną pomysłów i chęcią do działania. Spełniam się zawodowo, ponieważ robię to co kocham."

Skontaktuj się z Pauliną

Józefów

Anita Kantor

Nazywam się Anita Kantor, jestem żoną i mamą dwóch dziewczynek. Mieszkam pod Warszawą i prowadzę własną działalność gospodarczą. Uwielbiam poznawać ludzi, sprawia mi wiele radości kiedy mogę w kobiecej energii wymieniać się doświadczeniem, wzajemnie się wspierać i motywować. Moją pasją jest fotografia, ale uwielbiam też przebywać blisko natury, np. długie spacery po lesie lub wędrówki górskie. Zawodowo zajmuję się aromaterapią, inspirując i pomagając wprowadzać naturalne rozwiązania. Moją misją jest sprawić by kobiety poczuły swoją własną MOC, uwierzyły w siebie, zaczęły marzyć i dążyć do ich spełnienia.

Skontaktuj się z Anitą

Kielce

Justyna Bekier

Przede wszystkim mama dwójki dzieci.

Autorka bloga supermamasuperkobieta.pl,  miejsca w sieci dla każdej kobiety. Pasjonatka ziół i ziołoterapii, Zielarka.

Pracuje w networkingu, pokazuje kobietom jak można być z dziećmi w domu jednocześnie pracować i rozwijać się.

Organizatorka spotkań dla dzieci z podróznikami.

Mama i kobieta z ciągle nowymi pomysłami. 

 

Skontaktuj się z Justyną

Kraków

Karolina Konarska

Księgowa projektów w międzynarodowej korporacji. Zaangażowana w działalność Jacobs Womens Network. Posiada 10 letnie doświadczenie pracy w branży finansowej.

Mama 3 dzieci. Miłośniczka Beskidów, właścicielka apartamentu Swobodna Miejscówka w bieszczadzkim miasteczku Ustrzyki Dolne.

Moja pasją to rozwój osobisty oraz budowanie społeczności ludzi szczęśliwych, świadomych, układających puzzle swojego życia według własnej wizji. 

Skontaktuj się z Karoliną

Kraków

Dorota Kopeć

Żona, mama, ale przede wszystkim kobieta. W Krakowie odnalazła swoje miejsce i założyła rodzinę, rozwijając karierę i spełniając marzenia. Pasjonatka nowych pomysłów. Hobbystycznie zajmuje się korektą tekstu i projektuje kalendarze tygodniowe z poprawną polszczyzną. W ramach prowadzonej działalności tworzy głównie produkty dla kobiet – jest autorką m.in. notatniko-poradnika dla kobiet w ciąży i młodych mam. Chce wspierać innych na każdym etapie ich życia, bez względu na ich zainteresowania, poglądy czy status materialny, za to z szacunkiem wobec każdego.

Skontaktuj się z Anitą

Kwidzyn

Monika Radwańska

Moja ścieżka zawodowa od zawsze stąpała po finansach i bankowości, aż do dziś. Obecnie jestem właścicielką placówki pośrednictwa finansowego. Specjalizuję się w doborze najbardziej opłacalnego kredytu na realizację planów indywidualnych lub biznesowych oraz wszelkiego rodzaju ubezpieczeniami.

W swoich działaniach uwielbiam pomagać ludziom. Od 5 lat w wolnych chwilach prowadzę charytatywną grupę na FB aby pomagać chorym dzieciom. W moim zawodzie również pomagam klientom, dlatego tak uwielbiam swoją pracę.

Gdybym miała wymienić trzy najważniejsze osiągnięcia w moim dorosłym życiu to bez zastanowienia odpowiem: poznałam męża Kamila, urodziłam dwóch synów, Marcela i Oliwiera oraz przeszłam z pracy na etacie do własnego biznesu zachowując branżę, w której uwielbiam pracować. Jestem z tego bardzo dumna do dziś.

Otwarcie biznesu wydawało mi się najbardziej ryzykowną decyzją w moim życiu ale z biegiem lat, nabierając doświadczenia, dziś śmiało mogę stwierdzić, że decyzja była najlepszą z możliwych.

Mając blisko siebie osoby doświadczone w prowadzeniu biznesu, wsparcie innych kobiet dające odwagę, stały kontakt z nimi pozwalający dzielić się swoimi doświadczeniami, na pewno ułatwiłyby mi podejmowanie nowych wyzwań. I to jest główny powód, dlaczego postanowiłam zostać liderką KPM w Kwidzynie. Chciałabym wspierać aktywizację zawodową mam w moim mieście aby, tak jak ja, były dumne ze swoich wszystkich osiągnięć. Będzie mi bardzo miło gościć u siebie w grupie kobiety przedsiębiorcze lub chcące poznać ten świat i odważyć się na otwarcie własnego biznesu.

Skontaktuj się z Moniką

Lublin

Beata Kołodziejczyk

Malbork

Agnieszka Śliwiak-Cybulska

Pedagog z 20 letnim doświadczeniem pracy w szkole Trener Mentalny, miłośniczka rozwoju osobistego. Mama 3 dzieci kochająca ludzi i życie. Na Instagramie znajdziecie mnie jako kreatorka radosnego życia. Kocham zmiany i nowe wyzwania, praca z ludźmi sprawia mi ogromna radość dla mnie niemożliwe nie istnieje. Posiadam 7 letnie doświadczeniem w Networku

Skontaktuj się z Agnieszką

Olsztyn

Paulina Koper

Mama i żona będąca rodzynkiem w męskim świecie Męski świat objawiał się nie tylko w domu, ale i w życiu zawodowym. Przez ponad 10 lat pracowałam w sektorze transportu ciężkiego.  Po tym nadszedł czas rewolucji w życiu i w życiu zawodowym. Aktualnie tworzę firmę EDU-PRACA w Olsztynie, którego mottem przewodnim jest: Twoje Emocje to Twoje Bezpieczeństwo" co daje światło na to czym się zajmuję. Poprzez pryzmat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy prowadzę wiele działań, aby poszerzać wiedzę na temat czynników psychofizycznych zagrażających nam w pracy zawodowej. Współpracuję z firmami jak i też prowadzę wsparcie indywidualne w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego. Uwielbiam podróżować i cieszyć się życiem z moją rodziną.

Skontaktuj się z Pauliną

Olsztyn

Marta Piasecka

 Mam dwie wspaniałe córki 7-letnią Julkę i 5-letnią Polę.
Całe swoje zawodowe życie jestem związana z branżą ubezpieczeń. Na co dzień doradzam klientom w zakresie ubezpieczeń życia, zdrowia i ubezpieczeń grupowych. Tworzę projekt Pani Polisa, którego głównym celem jest budowanie świadomości i szerzenie wiedzy na temat ubezpieczeń życia i zdrowia. Jestem również współtwórczynią projektu Życie w Multi, skierowanego do multiagentów ubezpieczeniowych. Zarządzam również 20 osobowym zespołem specjalistów ds. ubezpieczeń.
Jestem ogromną fanką kuchni włoskiej, parków linowych i Harrego Pottera.

Piotrków Trybunalski

Marta Bińczyk

Urodziłam się i mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim, ukończyłam Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Politechnice Łódzkiej, a na co dzień pracuję w niewielkiej rodzinnej drukarni, gdzie odpowiadam za projekty i kontakt z klientem. Z zamiłowania rękodzielniczka po krótkiej, ale bardzo cennej przygodzie z własnym biznesem. Żona, mama dwóch córek studentki i pięciolatki. Przed pandemią byłam prowadzącą Klub Mam w duchu rodzicielstwa bliskości. Lubię podróże, piesze i rowerowe wycieczki po za utartymi szlakami, pasjonuję się muzyką, tańcem -  salsą kubańską oraz grafiką.

Skontaktuj się z Martą

Płock

Joanna Modrzyk

Mama trójki pociech, lekarz weterynarii, wykładowca Psychologii Zwierząt na Uniwersytecie SWPS. Cechuje ją wielka miłość do organizowania spotkań i wartościowego spędzania czasu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Skontaktuj się z Joanną

Płock

Danuta Kijoch

Żona i mama dwóch córek, od ponad 2 lat prowadzi własna firmę Tulaj Mnie, a jeszcze dłużej zrzesza wokół siebie młode mamy inicjując spotkania.

Skontaktuj się z Danuta

Pruszków

Anna Chomiak

Twórczyni bloga www.nieidealnaanna.pl, autorka książki "Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia". W latach 2018-2017 znalazła się w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów wg Jasona Hunta. Jej motto: "nie musisz być idealna, aby być szczęśliwa" motywuje kobiety do wzięcia życia swoje ręce i realizowania marzeń. Od września 2019 roku prowadzi Klub Aktywnych Mam w Pruszkowie. Od września 2020 roku realizuje autorski Projekt „Aktywne Mamy Działamy”. W każdą środę, lokalne mamy uczestniczą wraz z dziećmi w warsztatach z ekspertkami, w myśl zasady: „szczęśliwa mama – to szczęśliwe dziecko”.

Skontaktuj się z Anią

Pruszków

Edyta Szczęsna-Zakrocka

Kobieta Szczęśliwa, Założycielka i właścicielka Elementów Szczęścia - Pracownia Pozytywnych Relacji.

WWW | FB | IG

Coachini Kobiet, Par, Nastolatków. Edukatorka Rodziców Pozytywnej Dyscypliny. Trenerka, Mentira, Managerka

Wspiera Kobiety w odnajdywaniu szczęścia w małych chwilach dnia codziennego w oparciu o najlepsze wykorzystanie posiadanych zasobów i możliwości.

Z coachingiem związana od 2015.

Skontaktuj się z Edytą

Ruda Śląska

Barbara Zdunek

Przez ponad 15 lat szkoliłam pracowników ze sprzedaży i jakości obsługi klienta. W lipcu 2022 sprzedałam dobrze prosperujący biznes stacjonarny żeby rozwijać się w Network Marketingu. Teraz rozwijam biznes głównie w oparciu o Social Media.

Od 3 lat praktykuję uważność, ukończyłam kurs Mindfulness-Based Stress Reduction, a ostatnio mocno interesuje się prawem przyciągania.

Moją misją jest dmuchać Kobietom w skrzydła. Chcę pomóc każdej Kobiecie stać się lepszą wersją siebie, uwierzyć w swoje możliwości.

FB | IG

Skontaktuj się z Barbarą

Siemiatycze

Elwira Grygorczuk

Jestem współwłaścicielka firmy RES Edukacja - Kompleksowa organizacja szkoleń oraz RES Kreatywnie, prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci: Zuzi i Szymona oraz żona kochającego męża. Lubię ludzi, lubię spędzać z nimi czas a spotkania w gronie kobiecy dodają mi siły, którą chciałabym się dzielić. Obecnie mocno koncentruje się na swoim rozwoju pod każdym względem. Stawiam cele i dążę do nich z konsekwencją i radością w sercu.

Skontaktuj się z Elwirą

Starachowice

Magdalena Korczyńska

Pomagam Mamom w zmianie zawodowej i w powrocie do pracy.

Jestem coachem kariery, Certyfikowaną Trenerką FRIS®, liderką Klubu Przedsiębiorczych Mam Starachowice i okolice, socjologiem, przedsiębiorcą, mamą prawie 3-letniego Mateusza. Po urodzeniu Synka, sama dokonałam gruntownej zmiany zawodowej i po ponad 10 latach spędzonych na etacie, otworzyłam własną działalność. Prywatnie: uwielbiam piesze rajdy i wędrówki górskie. Jestem zakochana w Tartach i Bieszczadach. Pasjonuje mnie też taniec, w którym stawiam pierwsze kroki.

Więcej o mnie:

facebook.com/TwojaMocnaStronaMagdalenaKorczynska

www.twojamocnastrona.pl

Skontaktuj się z Magdaleną

Szczecin

Kamila Kaliszewska

Prywatnie - mama Neli i żona Michała.

Zaś zawodowo- z wykształcenia magister ekonomii, jednak praca zawodowa poszła całkiem w innym kierunku! Pracuję w branży Beauty. Jestem przedsiębiorcą, stylistką paznokci oraz podologiem. Pasję odkryłam kilka lat temu, a obecnie prowadzę swój salon kosmetyczny w Szczecinie. 

Dodatkowo współpracuję z polską firmą z brażny e-commerce i wprowadzam ją na rynek polski oraz rynki zagraniczne.

Moim celem jest przybliżenie możliwości (zwłaszcza kobietom), jakie daje praca online, która pozwala na rozwój i sukcesy w życiu osobistym, a także zawodowym. 

Moją misją jest pomoc kobietom w uzyskaniu niezależności i dodanie im odwagi do działania, mimo wielu przeciwności.

Uwielbiam rozwój osobisty, czytać książki i morze 🙂

Skontaktuj się z Kamilą

Szczecin

Barbara Duszkiewicz

Przedsiębiorczyni, która na co dzień zajmuje się wizerunkiem kobiet. Kolorystka i makijażystka. Dmucha w skrzydła kobiet-to Jej codzienność.

Skontaktuj się z Basią

Tomaszów Mazowiecki

Katarzyna Bielas

Staram się być świadomą mamą i kobietą. Zostawiłam korpo na rzecz spełniania marzeń i życia według własnych zasad.  Jestem niepoprawną społeczniczką, wierzę ,że we współpracy siła. Zawodowo zajmuję się finansami, moim celem jest, aby brak wiedzy o finansach nigdy nie był dla kobiet powodem do wstydu. 

Skontaktuj się z Katarzyną

Warszawa

Arleta Wasiewicz

Prywatnie żona i mama 8 miesięcznego synka, który skradł moje serce. Z wykształcenia jestem prawnikiem. Ukończyłam również takie kierunki jak administracja i prawo w biznesie. Porzuciłam pracę w korpo, aby zwolnić tempo i przyjrzeć się temu co naprawdę dla mnie ważne. Pasjonatka fotografii. Lubię aktywnie spędzać czas. Uwielbiam rozmawiać i słuchać dając swoje wsparcie. Uważam, że mama jest podwójnie ważna - dla siebie i dla dziecka. Pragnę wspierać inne mamy, aby miały wiarę w siebie i czuły się spełnione nie tylko jako mamusie ale również zawodowo jako kobiety przedsiębiorcze.

 

Skontaktuj się z Arletą

Wrocław

Olga Kilian-Winnicka

Jestem pracującą mamą dwójki dzieci. Absolwentką prawa w biznesie, magister zarządzania, dietetykiem. Specjalizuję się w żywieniu kobiet w ciąży, mam oraz dzieci.

Chciałabym stworzyć przestrzeń, która pozwoli każdej Mamie stanąć na nogi, odzyskać energię, oczyścić głowę i bez wyrzutów sumienia realizować się w swoim życiu zawodowym.

Skontaktuj się z Olgą

Zielona Góra

Magdalena Zaniewicz

Nazywam się Magda,  mam 36 lat i jestem mamą 2 malutkich córeczek. Na co dzień mieszkam w Zielonej Górze. Zawodowo zajmuję się marketingiem sieciowym,  a w czasie wolnym bardzo lubię angażować się w różnego typu inicjatywy społeczne. Bardzo lubię podróżować. Szczególnie cieszą mnie te na południe Europy. Ponadto jestem pasjonatką rozwoju osobistego. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas,  nie lubię nudy i tego również staram się uczyć moje dzieci. Chętnie pokazuję im,  że czas należy wykorzystywać jakościowo,  stąd tez pomysł na poprowadzenie m.in. KPM Zielona Góra. 

Skontaktuj się z Magdaleną

Zielona Góra

Magdalena Brzezińska

Żyrardów

Katarzyna Piekarska-Barcik

Zawsze marzyłam o dużej rodzinie i niezależności. Byłam zaskoczona, że połączenie pracy i macierzyństwa nie jest tak łatwe jak mi się wydawało. Od 6 lat prowadzę swój biznes w branży e-commerce wiec byłam przekonana, że pracując online dam rade wszystko pogodzić. Synek wywrócił moje życie do góry nogami, choć może raczej sprowadził mnie na ziemię, bo teraz wiem, że nie mogę być idealna w każdej roli życiowej. Chciałabym stworzyć przestrzeń dla mam, w której poczują się wysłuchane i przekonają się, że z niektórymi problemami nie są same. Niestety nie zawsze wśród bliskich mamy wsparcie jakiego oczekujemy, dlatego Klub Przedsiębiorczych Mam będzie miejscem, w którym nie tylko dostaniemy pomocną dłoń od drugiej kobiety, ale również wiedzę, której nam brakuje. Moją misją jest pokazać mamom, że wciąż mogą spełniać marzenia i kreować swoje życie według własnej wizji

 

Skontaktuj się z Katarzyną