Urodzenie dziecka to niezwykle ważny moment w życiu każdej kobiety. Zmienia się całe dotychczasowe życie, przestawiają priorytety. Ta mała istota staje się centrum świata. Jednak po jakimś czasie kobietom przestaje wystarczać bycie wyłącznie mamą. Chciałyby spełniać się również zawodowo. Rodzi się pytanie, jak pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem, żeby nie zaniedbywać ani swoich potrzeb, ani macierzyństwa?

Z odpowiedzią przychodzi Klub Przedsiębiorczych Mam. To miejsce przyjazne mamom i ich dzieciom, w którym kobiety mogą porozmawiać o swoich marzeniach, obawach i trudnościach związanych z łączeniem roli mamy z pracą zawodową. Spotkanie innych mam w podobnej sytuacji pozwala im wierzyć, że osiągnięcie sukcesu jest w zasięgu ręki.

Dlaczego warto uczestniczyć w spotkania Klubu Przedsiębiorczych Mam?

Po pierwsze to miejsce, w którym kobiety prowadzące własną działalność, mogą znaleźć mnóstwo przydatnej, praktycznej wiedzy zupełnie za darmo. Spotkania z ekspertami czy inspirujące rozmowy z mamami, które z sukcesem prowadzą własny biznes, to ogromne źródło wskazówek. Dzięki nim mogą spróbować nowych możliwości, znaleźć nowe rozwiązania, zobaczyć, jak działają inni i zainspirować się.

Po drugie, spotkania Klub Przedsiębiorczych Mam to wzajemne wsparcie. Nikt tak dobrze nie zrozumie przedsiębiorczej mamy, tego z jakimi boryka się problemami, jak druga mama prowadząca własną działalność. W Klubie Przedsiębiorczych Mam kobiety mają szansę wymienić się doświadczeniami związanymi z prowadzeniem biznesu, ale także łączenia tego zadania z opieką nad dziećmi i sprawami domowymi.

Po trzecie, przedsiębiorcze mamy wymieniają się kontaktami, mają możliwość nawiązania współpracy lub znalezienia odbiorców swoich produktów bądź usług. To wszystko sprawia, że Klub Przedsiębiorczych Mam daje kobietom realne wsparcie, zrozumienie ich sytuacji i pomoc, jakiej gdzie indziej nie dostaną.